Video portfoolio

Alustasin videote filmimist aastal 2020. Selle aja sees olen teinud videoid enda brändile, Tartu linnavalitsusele, Eesti Folkloorinõukogule, Tartu turule ning täitnud eratellimusi.
Žanritest olen filminud toiduvideoid, kontserte, dokumentaale, muusikavideo ja reelse.


Video portfoolio

Alustasin videote filmimist aastal 2020. Selle aja sees olen teinud videoid enda brändile, Tartu linnavalitsusele, Eesti Folkloorinõukogule, Tartu turule ning täitnud eratellimusi.Žanritest olen filminud toiduvideoid, kontserte, dokumentaale, muusikavideo ja reelse.

Reelsid

Folkloorinõukogu Kadripäeva populariseerivad videod

Eesti Folkloorinõukogu võttis minuga 2021. aasta suvel ühendust, et populariseerida üheskoos kadripäeva kombestikku, toitusid ja katrijooksmist. Mul on nimelt nii rahvaluule kui toiduvalmistamise taust. Koostöös jõudsime lahenduseni, et filmin kolmele sihtgrupile kadipäeva toitudet ja katrijooksmisest koosnevad videod – lastele, teismelistele

Dokumentaal

Dokumentaalfilm Turgi talust ja Peipsiveere gurmeest, august 2022 aVeinika ja Ergo ostsid 2014 aastal Sibulateele talu ning on teinud sellest tõelise paradiisi. Videos tuleb juttu toiduvalmistamisest, armastusest ja maalekolimisest.Veinika ja Ergo Västrik

Muusikavideod

Tegime Taaviga sõbranna Lille 50-ndaks sünnipäevaks video – mina filmisin ja monteerisin, Taavi arranžeeris muusika ja salvestas selle ning koos laulsime sisse. Lill 50!

Kontsertide salvestused

Tartu turu poolt tellitud videod

Tartu turu juhataja Rene, haldusjuht Eiko ja Suurkivi mahetalu peremees Janar läksid metsa RMK platsile ja valmistasid seal kolm värvilist rooga mahetoorainest.Neljandas videos tutvustab peremees Janar oma toonast kaubavalikut Suurkivi mahetalu letis Turuhoones.

Videod Tartu turu fb-sse

Need on videod, mis ma olen Tartu turule sisu luues loonud. Nimekirja esiotsas on toiduvideod, kuid esindatud sündmuste kajastused ja otse-videod.

Lastekodulaste ja toidupangaliste toiduvideod – tervislikud teraviljatoidud

Ma tegin mitmel aastal Kultuurkapitali abiga lastekodulastele ja Tartu linna sotsiaalprojekti kaudu toidupangalistele toidukoolitusi. Siis tuli aga äkki koroona ja kohtuda enam ei saanud. Nii asendasin toidukoolitused videotega. Taustamuusika, nagu ikka kirjutas või arranžeeris minu kallim 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s