Maria Aleksandrovna

Jaa, mulle meeldib teha süüa! Ma veedan köögis lõputuid tunde, et katsetada ja leiutada uusi ning põnevaid retsepte. Üle kõige aga paeluvad mind rahvusköögid ning erinevate rahvaste maitsed. Ja mitte vait toit, ka kultuur ja vaimne pärand. Minu esimeseks erialaks ongi rahvaluuleteadus, mille omandasin Tartu Ülikoolis. Nii reisin ma tihti ringi ja ammutan teise kandi rahva käest oskust vaadata maailma teise nurga alt 🙂
Kodus olles aga teen suviti kõigest kättesaadavast ja meelepärasest veine, panen purki nii koduaia kui metsamaiuseid, talvel aga jagan neid sõpradega ning võtan lõuna kõrvale lahti. Ma naudin nii endatehtut, külastan meelsasti söögikohti kui istun mõnuga tuttavate lauas. Siin kirjeldangi ma oma elu külluse sarve – mõnusaid lõunaid pereringis, suupistetaldrikuid sõpradega, kui ülevaateid Eesti ja välismaa söögikohtadest ning -kultuuridest. Lisaks veel näpuotsaga veinidest ja muust mõnusast!

Samuti valmistan tellimuse peale Tartus suupisteid – olgul Sul sünnipäev, raamatuesitlus või lapsel sõbrad külla tulemas, kui otsid suupistevõlurit, siis võta julgelt ühendust!

Kontakt: kyllusesarv@gmail.com, (+372) 5566 3097

20140828_222630_a

One comment

 1. Taavi

  Tere!

  Olen kommunikatsioonibüroost JLP ja teen Eesti blogimaastiku uuringut. Selleks sooviks ma Teie e-maili aadressi, et saaks Teie blogi uuringusse lisada. Loodan, et see sobib.

  Jään vastust ootama.

  Taavi

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s