Uinunud Liblikate Salong Tartus

Alati on äärmiselt põnev, kui keegi kuskil millegagi hakkama saab – avab näituse või hoopis kodukohviku! Eile, teisipäeval, käisime Tartus endisse ARSi majja kujunenud ateljees kodukohvikupäeval, õigemini proovisöömisel.  

Portselanmaalija Mann Mariliin Kindsiko ja tema abikaasa Mr. Singh avasid oma ateljees, Ujula 1a erakorralise indiatoidulise söömela, kus hindust perepea küpsetas õlis purisid ja šongleeris osavalt munakarri kastruliga.

Mr Singh1

Päike siras läbi jäälillelise klaasseina tuppa ning õhus oli rasva ja kikerherne hõngu. “Ma arvan, et ateljee nimi võiks olla Uinunud Liblikate Salong, sest ma olen leidnud siit sahtli täite kaupa unele vajunud liblikaid. Indias kutsuksid kõik seda muidugi instituudiks, sest seal on ka kõige pisemad asutused Instituudid” muigas Mariliin ja valas kannust kuuma piparmünditeed.

Muuseas, nad pakuvad ka neljapäeval India hautisi, märksõnaks fbs proovisöömine 🙂 Mulle nii meeldivad inimesed, kes avavad oma kodud ja hingesopid võõrastele, et ühiselt suure laua taga saada inimhingede inseneriks 🙂

Mr Singh

 

Kui see, mida ma teen, meeldib teile, hakake fb-s minu lehe Maria Aleksandrovna jälgijaks! Sellega rõõmustate mind väga 🙂 Instagrammis on minu konto kyllusesarv.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: