Koogikohvik Mandel

Viimastel päevadel ja nädalatel on Eestis sadanud päris korralikult. Päikesepaistena selles vihmas on Tartu avanud taas ühe õie – koogikohviku Tähtveres Veski tänaval. Saage tuttavaks: Mandel!
Tegemist on tõelise hommikukohvikuga, avatud on 07:30 – 11.00. Ja siis läheb Mandel siestale, nagu üks korralik lõunamaalane. Oma uksed, silma ja südame avab jällegi õhtupoole kell 16.00, kui tööinimesed virguvad taas isiklikule elule ja on avatud kohvikukülastamiseks.

Koogipood Mandel3

Peaasjalikult ongi tegemist kohvikuga, kus saab ka teed ja lisaks kookidele saab ühe soolase ampsu. Meie külastamispäeval laiutas letil spinati-fetapirukas.  Leti tagant anti aga kaasa kindel vanne, et peatselt on saadaval ka croissante!Koogipood Mandel2
Kohviku sisutus on ilus, hele ja valgusküllane. Sisekujunduslike teadaannetena ei ole Mandel seinetele riputanud mitte inglisekeelseid “ilusa elu” tõdesid, vaid teadaandeid kookide tervisliku seisundi kohta – valmistatud õnnelike kanade munadest, puudub valge suhkur, kasutatud on tatrajahu…Koogipood Mandel1

Hommikutee nautimise kõrvale kuulsime, kuidas kaks kena prouat esitasid ilmatuma pika tellimuse sünnipäevalauale… Ja ma ei imesta, et nad seda tegid!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: