Maamess 2015

Reede, 17. aprill sadas vihma ja paistis päikest vaheldumisi ja korraga. Selle kauni kirevuse tervitamiseks otsustasime ka enda elu veidi värvikamaks muuta ja külastada toidupillerkaart ehk maamessi. Mmm, mis mõnu seal valitses ja kui palju trügimist! Aga kõik see oli lõbus ja sõbralik ja meeldiv, sest igal sammul sai kitsad koridorid leevendust tänu parimatele paladele ja mõnusamate märjukestele.

Piltidel on näha vaid pisike osa kõige hõrgumatest hõrgumat – marineeritud küüslaugupealsed, lattide viisi erimaitselisi suitsuvorste, suitsutatud vutte, lõputult juuste -nii lehma kui ka kitsepiimast. Paremal all nurgas, lamba asemel, on kitsepiimajuustu asortii – esimeses reas magusad – puuviljadega (mango, viigimari) ja tagumises reas soolase lisandiga kitsejuustupallid. Valmistajaks Konju mõisa talu. Lisaks veel kana sidrunimarinaadis, mis oli küll minu enda isiklik pettumus ja toorsuuitsu hobuseliha.

Maamess 2015Tänase keskpäeva päike viis meid turule ja selle kullas varusime kilo kilusid ja koti vasikakoote. Ehk teisisõnu – homme läheb presidendi kilude sissetegemiseks!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: